Zondag 19 juni stekjes en zaadjes ruilen op de Groenmarkt.

Beste tuinders van Thurlede,

Kom op zondag 19 juni stekjes en zaadjes ruilen bij de kraam van Thurlede op de Groenmarkt. U bent vanaf 10.00 welkom bij de kraam als inbrenger van plantenstekjes/zaadjes en vanaf 11.00 uur als afnemer van plantenstekjes/zaadjes.

foto markt

Sierplantjes, een groenteplant, het maakt niet uit wat, als het maar niet uw onkruid is. Als alle tuinders hieraan meewerken, dan krijgt u misschien wel de beschikking over die unieke plant (stekje) van uw buren, waar u altijd al jaloers op was. Een ding weet u in elk geval zeker: de plant zal het ook in uw tuin goed doen.

De plantjes worden geruild of (aan degenen die geen plantjes inbrengen)  voor een schappelijke prijs te koop aangeboden. De opbrengst komt ten goede aan de verenigingskas en wordt gebruikt voor de verfraaiing van ons tuincomplex.

Hoe meer deelnemers, hoe groter in aantal en gevarieerder de planten, des te eerder is succes verzekerd!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *