Zonnige Groenmarkt op 19 juni 2016

Op zondag 19 juni werd er voor de derde keer een Groenmarkt georganiseerd op Thurlede. Gelukkig was ook deze keer de zon van de partij. Irado en de Groene Raat namen met een stand deel aan de Groenmarkt, evenals Groei & Bloei en Eetbaar Schiedam. De mobiele poppenkraam “Aap van poot” was er om de kinderen te vermaken. Natuurlijk was ook Thurlede zelf vertegenwoordigd met twee kraampjes. Eén kraam was ingericht met spulletjes uit de tuinwinkel. Rinus had flink wat nestkastjes ingekocht bij De Boei. Deze kastjes waren zeer populair bij de bezoekers van de Groenmarkt. Bij de andere kraam van Thurlede vond de plantenruilbeurs plaats. En deze was net zoals vorig jaar een groot succes. Er werden zoveel zaadjes en stekjes aangeleverd dat deze op een gegeven moment aan de bezoekers van de Groenmarkt konden werden weggegeven.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *