Eerste Paasdag Kinderfestijn

Op eerste paasdag werd er weer druk naar lintjes gezocht. Wat zijn er op de tuin verrassend veel jonge kinderen. Enthousiast en met veel inzet werd er gezocht.Onderweg deelden twee echte paashazen chocolade eitjes uit. Ook opa en oma mochten mee snoepen. Het was koud, maar het bleef gelukkig droog.pasen lintjes zoeken

Na afloop gezellig samen weer op temperatuur komen in de kantine en gezellig nog een kleurplaat opfleuren.

Bij het weggaan kreeg iedereen een groot  doorzichtig plastic ei waarin allerlei heerlijks te zien was. De allerkleinsten kregen een lichtgevend haasje en een chocolade beestje. Tot slot ging iedereen zeer tevreden huiswaarts. Een zeer geslaagde happening en het is in tijd van een zucht weer Pasen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *