Zaaipracticum in samenwerking met Groei&Bloei

In twee uur tijd zoveel mogelijk zaden de grond in krijgen. Dat was wat ons te doen stond tijdens het zaaipracticum op 18 maart 2017 bij het Lentiz college in Maasland. Dick Meijerink had ons vorig jaar de theorie bijgebracht. Nu gingen we aan de slag. Dick moest ons enthousiasme zo nu en dan temperen om alles in goede banen te leiden en dat deed hij met verve.

Het was een leuk gemixte groep, met deelnemers van Groei&Bloei, de bloemengroep van stadslandbouw Van Ruytenburgh in Vlaardingen en onze eigen club. Allemaal mensen die met enthousiasme zelf hun planten willen opkweken. Met de nodige tips die we van Dick Meijerink hebben gekregen gaat dat nog beter lukken.

We hopen natuurlijk een deel van de opkweek terug te zien op de ruilbeurzen die er de komende tijd aankomen, zowel bij Groei&Bloei als op 20 mei bij Thurlede. En de ‘Bloemen’ hebben weer aardig wat materiaal gezaaid voor de boeketten die bij Van Ruytenburgh worden verkocht.

Kortom weer een leuke activiteit in samenwerking met Groei&Bloei.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *