Wijziging lezing Tuinfotografie – dinsdagavond 19 maart

Op dinsdag 19 maart zou Hans Clauzing een lezing geven in De Boshoek over tuinfotografie. Helaas is Hans Clauzing verhinderd. Gelukkig hebben wij een goede vervanger gevonden. Cor van Gelderen verzorgt een lezing met als thema ‘de lentetuin’. Een heel toepasselijk thema, nu het dan toch echt voorjaar lijkt te worden. Cor van Gelderen is behalve eigenaar van plantentuin Esveld in Boskoop ook auteur, tuinontwerper en enthousiast verteller over planten. Hij zal u meenemen in een voorjaarsgevoel zo mooi dat het u zeker gaat inspireren om zelf nog meer kleur in uw lentetuin te planten.

Dinsdag 19 maart om 20.15 uur naar Natuurcentrum de Boshoek, Bospad 3 – Schiedam.

Toegang voor leden van Thurlede is gratis.

De organisatie is in handen van Groei & Bloei, afdeling Waterweg Noord.
www.waterweg-noord.groei.nl

Namens de commissie Natuuractiviteiten.